Ar Jums kiekvienas rytas sunkus tik dėl to, jog laukia dar viena monotoniška darbo diena? Jaučiate, kad atėjo metas nerti į NAUJUS IŠŠŪKIUS, kurie atneš gaivaus oro gurkšnį į darbinę karjerą? O gal tiesiog turite DIDELIŲ AMBICIJŲ siekti daugiau, kur darbo laiką galima rinktis pačiam, UŽDARBIS NETURI LUBŲ? Tuomet šis darbo skelbimas SKIRTAS KAIP TIK JUMS!

„IFuture INVESTMENTS“ – ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda, kuri specializuojasi finansų rinkoje ir padeda žmonėms geriau suprasti pensijų reformą, gyvybės bei turto draudimus ir kitas finansines priemones. Šiuo metu į savo komandą kviečiame prisijungti PARDAVIMŲ VADOVĄ (-Ę), kuris suformavęs savo komandą kartu su ja būtų pasiryžęs įveikti bet kokias kliūtis bei pasiekti fantastiškus rezultatus.
Finansinių priemonių išmanymas – tai privalumas, tačiau ne būtinybė.

Mes vertinsime, jeigu turite:
– Patirties tiesioginiuose pardavimuose
– Patirties formuojant ir mokant pardavėjų komandą
– Viešojo kalbėjimo įgūdžius
– Aukštąjį išsilavinimą
– Rusų, anglų kalbos žinių

Ką gausite arba atrasite prisijungę prie mūsų?
– Galimybę dirbti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu;
– Beprotiškai daug laisvės (geriausius sprendimus priimsite patys);
– Galimybę dalyvauti nuolatiniuose mokymuose, kuriuose gilinsite savo, kaip vadovo žinias;
– Įvairiapusį ir monotonijos niekada nematantį darbą;
– Solidžias, o kartu su įdirbiu pasyviomis tampančias pajamas, kurios priklausys tik nuo jūsų pačių (motyvuočiausi uždirba net po 5000 eur ir daugiau per mėnesį);

Mes nesame tradicinis darbdavys. Čia galite rasti kur kas daugiau, nei tik darbą.

Pasiryžote žengti į priekį? Tuomet atsiųskite savo CV su trumpu prisistatymu info@ifuture.lt laiške parašydami poziciją į kurią pretenduojate.