DĖMESIO, dėl padidėjusio sergamumo šalyje, saugodami Jūsų ir mūsų sveikatą, atšaukiame Kalėdinę mugę. Planuojame surengti mugę pavasarį, apie tai būtinai informuosime Jus atskiru pranešimu.
Buvome paskelbę projektą mokykloms ir darželiams, finansinio raštingumo skatinimui. Š.m. Gruodžio 17 d. 12-17 val. planuojame praktinę mokyklų projekto dalį – Kalėdinę mugę. Seminaruose daug kalbėjome apie finansų valdymą, vaikų pažintį su pinigais ir dalinomės metodais kaip ugdyti vaikų supratimą apie pinigus ir jų vertę, o dabar norime pakviesti į šventę, kurioje tiek vaikai, tiek suagusieji galės praktiškai išbandyti finansinio raštingumo ir verslumo pagrindus.
 
Vieta: Savanorių pr. 221, Kaunas, I aukštas.
 
Tai šventė, kuria siekiame remti Lietuviškus verslus, vyks prekyba rankų darbo gaminiais. Prekiaus ne tik suaugusieji, bet ir vaikai galės pristatyti ir parduoti savo rankdarbius, savo gamybos maistą, kepinius, pristatyti savo hobi veiklas it kt., o visas šias savo pastangas racionaliai įvertinti pinigais!
 
Šventėje lauks pakyli nuotaika, muzika, animaciniai personažai, Kalėdų senelis, piešiniai ant veidų, balionai, muilo burbulai bei kiekvienas iš vaikų bent vieną produktą įsigijęs asmuo, dalyvaus nemokamoje loterijoje be pralaimėjimo ir kt.
 
Visi norintys prekiauti, kviečiami registruotis el.paštu viktorija.burdulyte@ifuture.lt arba telefonu 862018895