Daugelis tiki, kad finansų pasaulis yra painus, sudėtingas ir sunkiai suprantamas,
todėl mūsų misija – jums padėti.

„iFuture INVESTMENTS“ – ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda, kuri specializuojasi finansų rinkoje. Mūsų patirtis konsultuojant žmones siekia 2005 m., nuo pirmosios pensijų reformos, leidusios dalį lėšų kaupti privačiai. Mūsų komandos stiprybė yra tame, kad sudėtingus dalykus galime Jums paaiškinti paprastai ir suprantamai. Vykdome individualias konsultacijas gyvai ir internetu, taip pat organizuojame seminarus grupėms, ir rašome straipsnius aktualiomis finansų temomis. Veiklą vykdome Lietuvoje ir Latvijoje, kviečiame apsilankyti viename iš mūsų ofisų, kontaktus rasite čia.

Mūsų misija

iFuture INVESTMENTS misija – auginti finansinį raštingumą ir skatinti verslumą.

Nauja (2023 m. kovo 17-27) gyventojų nuomonės apklausa atskleidė, kad žinių finansinio raštingumo srityje nepakanka net 67 proc. respondentams („Spinter tyrimai“).

„Eurostat“ duomenys rodo, kad Lietuva yra 1 iš 4 Europos Sąjungos šalių, kurioje vyresnio amžiaus žmonių perkamosios galios standartas mažiausias. 

Dėl ženkliai sumažėjusio gimstamumo ir ilgėjančio gyvenimo amžiaus, Lietuvoje didžioji dalis gyventojų greitai bus vyresnio amžiaus žmonės.

Šaltinis: https://www.gda.lt/2023/05/18/apklausa-ketvirtadalis-gyventoju-apie-investavima-nezino-nieko-pasigenda-mokymu-ir-valdzios-nuoseklumo/

Kodėl tai svarbu?

Savo ir savo šeimos ateitimi turime pasirūpinti patys, jeigu ateityje norime gyventi oriai. Rūpestis savo ateitimi prasideda nuo finansinio švietimo, kurio, deja, daugelis iš mūsų nesimokė nei mokykloje, nei universitete. Mes, norime to, ar nenorime, turime suprasti bendrą šalies padėtį, finansinius įrankius ir šalies mokestinę sistemą.

Mes šiomis temomis konsultuojame jau beveik 20 metų ir šiandien šis klausimas yra aktualesnis nei bet kada anksčiau. Tai svabu yra dėl mūsų šalyje esančios socialinės sistemos ir demografinės padėties. Paprastais žodžiais, tai reiškia, kad socialines garantijas mes gauname tik iš  SoDros (didžiąja dalimi), o SoDra ne kaupimo, o pinigų paskirstymo įrankis. Visuomenė su kiekvienais metais vis labiau sensta, o senstant visuomenei, nuolatos prastėja santykis tarp išmokos gavėjų ir mokesčių mokėtojų, kurie tas išmokas ir sumoka. Dėl rekordiškai mažo gimstamumo turime jau kritinę situaciją, kai beveik susilygino pensija ir minimalus pragyvenimo lygis. Ateityje ekonomistų prognozės yra dar niūresnės, dėl to šalių, turinčių panašią sistemą, vyriausybės bando atitolinti šią problemą vis ilgindamos pensijos amžių. Rekomenduojame apie tai paskaityti plačiau paspaudus čia: Šalies demografinė padėtis

Vertybės

Čia pavaizduotas senovės Graikų matematinis uždavinys: nubrėžti vienodo ploto kvadratą ir apskritimą. Taip yra vadinamas labai sunkus ar neįmanomas uždavinys dėl to, kad negalime tiksliai apskaičiuoti apskritimo ploto.

Kuklumas – komentuojame ir konsultuojame tik apie tai, ką iš tiesų suprantame. Atidžiai klausome savo klientų ir partnerių. Mūsų tikslas yra nuolatos mokytis ir būti geresniais, nei buvome. 

Meilė – kurti tikrą vertę savo klientams ir partneriams. Mes nuoširdžiai tikime savo darbo nauda, iFuture Investments misija – auginti finansinį raštingumą ir skatinti verslumą. 

Tiesa – naudojame informaciją tik iš patikimų šaltinių (Lietuvos Bankas, SoDra, Statistikos departamentas ir kt.). Pristatome finansinius produktus atvirai, “negražinant” naudų ir parodant visus mokesčius. Rekomenduojame tik tuos finansinius produktus, kurie atitinka asmeninį kliento poreikį. Bendradarbiaujame tik su patikimomis bendrovėmis, kurių produktais naudojamės patys.

Ar įmanoma tikras vertybes įdiegti į pelno siekiantį verslą? Jeigu tai apskritai yra įmanoma, tai tikrai labai sudėtingas uždavinys. Nepaisant to, mūsų tikslas yra būtent toks – vystyti sėkmingą verslą, vadovaujantis tikromis vertybėmis. Suvokdami tai, pirmasis mūsų tikslas tai kuklumas. Apie tai kalba ir mūsų simbolis kolibris, pats mažiausias paukštis.