Daugelis tiki, kad finansų pasaulis yra painus, sudėtingas ir sunkiai suprantamas,
todėl mūsų misija – jums padėti.

„iFuture INVESTMENTS“ – ilgametę patirtį turinčių profesionalų komanda, kuri specializuojasi finansų rinkoje. Konsultuojame ir padedame žmonėms geriau suprasti pensijų reformą, gyvybės draudimą, turto draudimus ir kitas finansines priemones. Bendradarbiaujame su keliomis kompanijomis, todėl galime rekomenduoti produktą, atitinkantį jūsų poreikius.

Lietuvoje tai gana nauja, palyginti su kitomis šalimis. Dar visai neseniai valstybė pradėjo skatinti žmones dalį socialinių garantijų turėti privačiai. Istoriškai pastebima, kad beveik visi nauji dalykai prasideda šiek tiek chaotiškai. Kasdieniame darbe sutinkame daug žmonių, kurie dar gerai nesupranta mokesčių lengvatos, nežino, kuo skiriasi pagrindinės taupymo priemonės, kokie įstatymai juos apsaugo.

Mūsų patirtis konsultuojant žmones siekia 2004 m., nuo pirmosios pensijų reformos, leidusios dalį lėšų kaupti privačiai. Visą laiką dirbome su viena draudimo bendrove ir per tūkstančius finansinių konsultacijų pastebėjome, kad nėra vieno produkto, idealiai tinkančio visiems žmonėms. Kiekvieno poreikiai ir galimybės kaupti yra unikalūs, todėl mes įkūrėme „iFuture INVESTMENTS“. Dabar per konsultacijas galime paaiškinti ir paprastai jums pristatyti įvairias finansines priemones ar produktus.

Sudėtingi dalykai tampa paprasti.

Aukščiausio lygio aptarnavimas ir „sudėtingos“ informacijos paaiškinimas paprastai būna svarbiausias mūsų konsultacijos tikslas. Norime, kad jaustumėtės užtikrintai, kaip savo ateities šeimininkai.

Finansų pasaulis tik atrodo sudėtingas, mes mokame viską paaiškinti paprastai ir greitai. Žinodami taupymo įrankius, rinką ir savo poreikius, galėsite užtikrintai priimti sprendimus.

Kita mūsų stiprybė – naujų specialistų mokymų programa. Pasiekite savo svajones prisidėdami prie mūsų misijos auginti finansinį raštingumą. Kviečiame visus, kurie nori sužinoti daugiau, augti kaip asmenybės ir uždirbti kaip specialistai, susisiekti su mumis.

Kviečiame į konsultaciją visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Jums tai kainuos tik valandą laiko. Dėl konsultacijos savo mieste parašykite mums žinutę į info@ifuture.lt arba užpildykite trumpą anketą.