Kviečiame užsiregistruoti finansinei konsultacijai. Konsultacija Jūsų neįpareigoja įsigyti mūsų rekomenduojamų produktų ir gali vykti gyvai viename iš mūsų ofisų arba internetu. Konsultacijos kaina – tai valanda Jūsų laiko, tačiau mes nuoširdžiai tikime, kad tai bus vertinga Jums ir Jūsų šeimai, štai kodėl:

Esame savo srities profesionalai ir sudėtingą informaciją galime Jums pateikti paprastai ir suprantamai. Mūsų patirtis finansų rinkoje yra nuo 2005 metų, sužinokite apie iFuture Investments daugiau paspaudę nuorodą.

Skirti valandą savo laiko yra svarbi priežastis dėl šalyje esančios demografinės padėties. Gyvename tokiu laiku, kada savo ateitimi reikia pasirūpinti patiems ir nežinojimas, deja, neatleidžia mūsų nuo atsakomybės. Rekomenduojame pasiskaityti plačiau: Demografinė Lietuvos padėtis.

Konsultacijos metu, kalbėsime apie Jums ir Jūsų šeimai aktualias temas. Turime pakankamai patirties ir  suprantame, kad kiekvieno žmogaus poreikiai yra individualūs. Taigi konsultacijos eigą nuspręsite Jūs. Ar esate stambios įmonės savininkas, ar naujokas darbo rinkoje, tikime kad rasite sau naudos.

Mūsų įmonės vertybės. Įsipareigojame pateikti tik tikrą informaciją, remiantis patikimais šaltiniais (Lietuvos banko, SoDros, Statistikos departamento ir kt.). Taip pat bendradarbiaujame tik su patikimomis įmonėmis ir pristatome skirtingus finansinius įrankius, geriausiai atitinkančius Jūsų poreikį. Pristatant finansinius įrankius visada parodome jų privalumus ir trūkumus, tiek naudas, tiek  mokesčius. Jūs galėsite priimti pačius geriausius sprendimus ir geriau suprasti savo teises.

Galite tiesiog susirinkti informaciją. Kaip ir minėjome, konsultacija Jūsų neįpareigoja ir mūsų nuomone, susirinkti visą aktualią informaciją ir gauti atsakymus į visus susijusius klausimus yra naudinga kiekvienam.

Užpildykite anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Konsultacija gali vykti gyvai arba internetu.

Tikime, kad su naujienlaiškiais kuriame Jums vertę. Apie naujienlaiškius informaciją skaitykite čia.

Įsipareigojame Jūsų kontaktą tiesiog ištrinti iš duomenų sistemos, jeigu Jūs apsigalvosite ir pasakysite, kad Jums tai nebeįdomu.

Ačiū už Jūsų pasitikėjimą!

Sudėtingi dalykai tampa paprasti