Mes neesame tradicinis darbdavys. Čia galite rasti kur kas daugiau, nei tik darbą.

Ką galime pasiūlyti?

Pajamų kvadratą savo knygoje jau senokai aprašė Robert Kyosaki, bet jis aktualus ir šiandien.

Mes neieškome darbuotojų, aklai parduodančių savo laiką už pinigus. Mes ieškome žmonių su ambicijomis, tikslais ir svajonėmis. Siūlome prisidėti prie iFuture INVESTMENTS misijos ir pasiekti savo asmeninius tikslus. Mes leidžiame pajamas pasirinkti pačiam žmogui, kiekvienas iFuture INVESTMENTS finansų konsultantas ar vadovas aiškiai žino savo tikslą ir darbo grafiką susidėlioja atitinkamai.

Specialistas – finansų konsultantas.

Solidžiai uždirbkite vedant finansines konsultacijas. Tai nėra sudėtinga, nes turime laiko patikrintą naujokų įvadinę programą. Pačioje pradžioje Jūs dirbsite su komandos vadovu, profesionalu ir mokantis teoriją iškart mokysitės ir praktiškai. Taip Jūs uždirbsite solidžią sumą jau nuo pirmojo darbo mėnesio! Vėliau galėsite pasirinkti savo specializaciją: konsultacijos fiziniam asmenims, juridiniams asmenims, renginių ir seminarų vedimas ir kt.

Verslininkas – komandos vadovas, lyderis.

Tai pozicija, norintiems uždirbti daugiau. iFuture INVESTMENTS kiekvienas žmogus turi galimybę kvalifikuotis į vadovo poziciją. Stovėjimas vietoje iš tikro yra ėjimas atgal, todėl norintiems augti toliau, turime paruošę vadovo mokymų programą.

Investuotojas – žmogus gyvenantis iš investicijų.

iFuture INVESTEMENTS turite neeilinę galimybę pasiekti finansinę laisvę. Suvokiant finansų pasaulį, nuolatos mokantis ir uždirbant solidžius pinigus, Jūs patys norėsite dalį jų investuoti. Jūsų finansinės laisvės fondas palaipsniui augs ir po kurio laiko fondo grąža padengs Jūsų būtinąsias išlaidas. Jūsų finansinės laisvės fondą gali sudaryti vertybiniai popieriai, nekilnojamas turtas, nuomojamas kilnojamas turtas ir pan.

Kokių žmonių mes ieškome?

Mes ieškome ambicingų, nepriekaištingos reputacijos ir komunikabilių žmonių.
Turite aukštų asmeninių tikslų? Norite mokytis? Mylite žmones?
Jeigu į šiuos klausimus atsakėte taip, mums reikia susitikti. Atsiųskite savo CV ar trumpą gyvenimo aprašymą į info@ifuture.lt arba aplikuokite tiesiogiai: https://ifuture.lt/karjera/aplikuoti/

Finansų konsultanto pareigos:

 • Profesionalus įmonės klientų konsultavimas;
 • Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
 • Geriausio sprendimo klientui pateikimas;

Reikalavimai finansų konsultantui:

 • Puikūs bendravimo, savarankiško ir / ar komandinio darbo įgūdžiai;
 • Kryptingas asmeninių tikslų siekimas;
 • Disciplina, gebėjimas planuoti laiką;
 • Noras mokytis naujų dalykų;
 • Bazines žinias galima įgyti per 1-3 mėn. (be patirties)!

Įmonės pasiūlymas finansų konsultantui:

 • Komisinis atlygis proporcingas veiklos rezultatams;
 • Nėra komisinio atlygio lubų;
 • Galimybė vesti konsultacijas viename iš 13įmonės biurų visoje Lietuvoje ;
 • Galimybė kurti savo finansų konsultantųkomandą ir užimti vadovo poziciją;
 • Savirealizacija ir nuolatinis įgūdžių bei kompetencijų tobulinimas, konferencijos ir renginiai;
 • Sistemingamokymų sistema;
 • Vadovo ir komandos palaikymas 24/7;

Kokia nauda dirbti su iFuture INVESTMENTS?

Lyderių klubas.

Sėkmė palieka pėdsakus, mokykitės iš tų, kurie jau turi tai ko norite Jūs. 99% sėkmės tai vidinė būsena, mūsų mintys ir emocijos. Prisijungę sužinosite apie tai daugiau, išmoksite sufokusuoti mintis į savo tikslą ir valdyti savo būseną.

Laikas.

Jūs galite pasirinkti savo pajamas ir darbo laiką

Platus darbo profilis.

Mokykitės ir dirbkite su Jums labiausiai patinkančiais finansiniais produktais. Nuo fizinių asmenų konsultacijų ar seminarų, iki juridinių asmenų konsultacijų ar stambių investuotojų.

Viena iš iFuture INVESTMENTS sėkmės istorijų

„Dažnai lygiuojamės į sėkmingus žmones, tačiau nepagalvojame, kad po sėkme slepiasi ir šimtai valandų darbo bei dar daugiau išgyventų nesėkmių. Tačiau, kai tai supranti, tuomet ir tobulėti bei sparčiai judėti į priekį nėra sunku, net jei ir sritis, kurioje dirbi tau yra visiškai nauja“, – teigia „iFuture INVESTMENTS“ pardavimų grupės vadovė Viktorija Burdulytė.

Skaityti plačiau