iFuture Investments misija - auginti finansinį raštingumą ir skatinti verslumą.

iFuture Investments nėra tradicinis darbdavys ir Jūs galite rasti čia kur kas daugiau, nei tik darbą. Prisijungus prie mūsų komandos tapsite ne samdomu darbuotoju, o smulkiu verslininku ir gausite visus reikalingus įrankius ir mokymus. Prisijungti prie mūsų komandos nereikia jokių investicijų ar stojimo mokesčių ir pajamas uždirbsite jau pirmąjį mėnesį. Karjera iFuture Investments prasideda nuo to, kad Jūs nusistatote, kokias pajamas norėsite gauti ir pagal tai formuojamas Jūsų darbo grafikas. Jeigu rimtai svarstote tapti mūsų partneriu, rekomenduojame pradžioje perskaityti skiltis apie mus, Lietuvos demografinė padėtis ir mūsų paslaugas.

Jūs galite rinktis, norite uždirbti daugiau ar dirbti trumpiau ir daugiau laiko skirti šeimai bei pomėgiams. Abu pasirinkimai yra pasiekiami bendradarbiaujant su iFuture Investments. 

Vieni partneriai turi ambicingų tikslų ir pasirenka uždirbti daugiau, skiriant daugiau savo energijos ir laiko. Taip pat jiems atsiveria ir karjeros galimybės, finansų grupės vadovas – tai viena geriausiai apmokamų profesijų Lietuvoje.
Kitiems partneriams užtenka gauti vidutinį šalies darbo užmokestį. Pasiekti šį tikslą profesionaliam finansų konsultantui pavyksta dirbant 3-4 dienas per savaitę.

Edukacija:

Tai papildoma nauda iFuture Investments patneriui. Visada investuojame į asmeninį augimą ir tapus iFuture Investments partneriu Jūs dalyvausite šiose mokymų programose:

 • Asmeninių finansų valdymas, Lietuvos mokestinė ir socialinė sistemos, finansiniai produktai, investavimo pagrindai.
 • Profesionali komunikacija.
 • Laiko planavimas, teisingas prioritetų paskirstymas.
 • Projektų valdymas.
 • Profesionalus vadovavimas, Lyderystė. Verslo valdymas.
 • “Sėkmės psichologijos” mokymai.
 • Investavimas su asmenine praktika.

Pasiekite savo svajones prisijungiant prie iFuture Investments misijos auginti finansinį raštingumą. 

Ar ši veikla tiks Jums?

Atsakykite sau į šiuos klausimus, taip geriau suprasite, ar ši veikla tiks Jums. Jeigu šie klausimai Jūsų neatbaido, o motyvuoja – mes norime su Jumis susitikti!

 • Koks Jūsų gyvenimo tikslas? Ar turite savo svajonių gyvenimo modelį?Jeigu neturite tikslų ar svajonių, mūsų manymu, verslas – nėra rekomenduojama sritis Jums. Ši veikla puikiai tinka tiems žmonėms, kurie nori gyvenime daugiau, kurie turi ambicingų svajonių. Versle Jūs turite didesnę laisvę, Jūs valdote savo laiką, dėl to reikalinga vidinė motyvacija visada judėti į priekį, kitais žodžiais, turėti stiprų “kodėl?”. Galime palyginti tai su kuru automobilyje, be kurio neįmanoma jokia ilgesnė kelionė.
  Jūsų tikslas gali būti praleisti daugiau laiko su šeima ar daryti tai, kas Jums teikia didžiausią laimę. iFuture Investments įmanoma uždirbti savo nusistatytą sumą per trumpesnį laiką.
 • Ar sugebate mokytis? Ar laisvalaikiu skaitote, užsiimate asmeniniu augimu?Jeigu manote, kad labai daug žinote ir nemėgstate mokytis naujų dalykų, ši veikla Jums netiks. Mes ieškome ne protingiausių žmonių, o tų, kurie nuolatos mokosi ir tobulėja. Nuo pat pirmosios dienos iFuture Investments prasideda mokymų programa ir ji niekada nesibaigs. Mokymasis ir asmeninis augimas yra šios veiklos sudedamoji dalis ir pagrindinė iFuture Investments sėkmės priežastis.
 • Ar esate atsakingas žmogus?Kaip ir minėjome, versle žmogus turi daugiau laisvės, būtent dėl to reikalinga didesnė atsakomybė:
    • Ar laikotės padarytų susitarimų? Pajamas ir darbo laiką nusistatote Jūs, bet ar tikrai sugebėsite laikytis susitarimų, jeigu vadovas Jūsų kiekvieną dieną nekontroliuos ir neseks?
    • Ar sugebate valdyti pinigus? Mokesčius nuo pajamų mokėsite Jūs, ar turite pakankamai asmeninės atsakomybės, kad kas mėnesį atsidėti dalį pajamų ir per metus jų neišleisti? Beje, techniškai tai padaryti labai paprasta, mes Jums padėsime ir Jums nereikės samdyti buhalterio.
    • Šią veiklą, kai kurie, renkasi kaip papildomą pajamų šaltinį ar veiklą prie studijų. Jeigu tai Jūs, pradžioje gerai įsivertinkite: ar turite tam pakankamai energijos ir entuziazmo? Gal Jūsų atveju, geriau vienas dalykas padarytas gerai nei du padaryti prastai.
 • Ar turite nepriekaištingą reputaciją? Finansų konsultantu negali būti žmogus, kuris nuolatos naudojasi greitaisiais kreditais. Taip pat negali būti žmogus, turintis teistumą (vykdęs nusikalstamą veiką).
 • Ar esate lengvai bendraujantis žmogus? Šios veiklos svarbi dalis tai komunikacija su žmonėmis. Jeigu nemėgstate bendravimo, ši veikla Jums bus nemaloni ar sunki.

3 mėnesių naujoko įvedimo programa

Jeigu praeisite atranką, pirmus tris mėnesius dirbsite kartu su patyrusiu komandos vadovu. iFuture Investments vykdo tokią įvedimo sistemą: Pirma, teorijos mokymai ir testai; antra, profesionalo (komandos vadovo) darbo stebėjimas; ir trečia, Jūsų darbą stebės profesionalas, ir nuspręs, kada galite profesionaliai dirbti patys. Šios sistemos nauda Jums, kad pasieksite savo pajamų planą jau patį pirmą mėnesį, nes iš esmės, svarbiausius darbus už Jus padarys profesionalas. Taip pat ir klientai visada gaus aukščiausio lygio konsultaciją. 

Veiklos pobūdis

Po naujoko įvedimo programos Jūs tapsite specialistu. Pagrindinės finansų konsultanto užduotys:

 • Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška.
 • Finansinių konsultacijų vedimas gyvai ar internetu.
 • Renginių ir/ar seminarų organizavimas ir/ar vedimas.
 • Bendravimas su juridiniais klientais.
 • Dalyvavimas savaitiniuose komandos susirinkimuose ir nuolatinis tobulėjimas iFuture Investments mokymuose.

Karjeros perspektyvos

iFuture Investments karjera:

1. Finansų konsultantas naujokas (3 mėnesių naujoko įvedimo programa).*

2. Finansų konsultantas:
Jūs tampate specialistu ir galite toliau ugdyti savo talentus. Vieni specializuojasi su tam tikru klientų segmentu (pavyzdžiui jaunomis šeimomis). Kiti, su juridinių asmenų sektoriumi. Treti, veda grupines konsultacijas ar renginius. Čia tik keli pavyzdžiai, Jūs rasite savo kelią, kuris Jums bus malonus ir kuriame atskleisite savo talentus. 

3. Pardavimo grupės vadovas. Tai viena iš geriausiai apmokamų profesijų Lietuvos rinkoje. 

4. Regiono vadovas. Jūs tampate verslininku ir investuotoju.

Aplikuoti:

Prašome atsiųskite savo CV į info@ifuture.lt ir mes greitu metu su Jumis susisieksime.