Socialinis projektas “Pirma dovana”, gimęs iš iFuture Investments finansų specialisčių – penkių mamų rūpesčio ir dėmesio šeimoms. Šis projektas sėkmingai gyvuoja jau antrus metus ir džiaugiamės pasiekę daugiau kaip 25 000 šeimų susilaukusių naujagimio. Projektas, skatinantis sąmoningą motinystę ir auginantis finansinį raštingumą Lietuvoje.

VAIKO ATĖJIMAS Į PASAULĮ - NUOSTABUS STEBUKLAS!

Apie vebinarą

Jausdami ryšį su juos auginančiais žmonėmis, vaikai atsiskleidžia, geriau supranta save ir aplinkinius. . Pagarbi tėvystė – tam itin tinkama tėvystės filosofija, iš kurios galime pasisemti daug gan paprastų ir praktiškai pritaikomų idėjų savo kasdienai. Pasikalbėkime apie tai seminare:

 • ryšio magija vaikystėje ir visam gyvenimui;
 • kada ryšys trūkinėja ir kaip jį stiprinti;
 • Finansinis stresas. Kaip jis įtakoja aplinką namuose;
 • Teisingas šeimos biudžeto perskirstymas susilaukus vaiko.
 • Finansinė higiena.

 

Miglė Rimeikė, tinklaraščio „Mažas didelis gyvenimas“ autorė, pagarbios tėvystės praktikė, sertifikuota Montessori specialistė 0-3 metų amžiaus kategorijoje.

Dešimtmetį praleidau dirbdama komunikacijos bei rinkodaros stratege švietimo ir edukacijos sektoriuje. Gimus mano dukrai Emai, nejučia vėl tapau studente bei naujai įgytas teorines žinias RIE Pagarbios tėvystės asociacijoje bei Maria Montessori institute, kasdien taikau ir testuoju praktikoje.

Agneta Kripaitė, mama, Finansų specialistė, įgijusi finansinį išsilavinimą ir kompetecijas darbe su verslo sektoriumi, bei tarptautine verslo plėtra. Projekto „Pirma dovana“ bendraautorė.

Apie vebinarą

Kurdami gilų tarpusavio ryšį su savo mažyliu(-iais), padedame kūdikiui suvokti pasaulį kaip saugią erdvę, jaustis jame drąsiau ir ramiau. Tuo pačiu ir patys geriau suprantame savo mažylį, pasitelkdami empatiją, lengviau pergyvename sunkesnius etapus. Pagarbi tėvystė – tam itin tinkama tėvystės filosofija, iš kurios galime pasisemti daug gan paprastų ir praktiškai pritaikomų idėjų savo kasdienai. Pasikalbėkime apie tai seminare:

 • su kokiais dažniausiais iššūkiais susiduria nauji tėvai;
 • kaip juos įveikti per gilaus ir kokybiško ryšio mezgimą su vaiku;
 • praktiniai pagarbaus ryšio kūrimo patarimai.
 • Vaikas auga, auga išlaidos. Kaip tam pasiruošti?
 • Teisingas šeimos biudžeto perskirstymas susilaukus vaiko
 • Studijų kainos ir studijų krepšelio sudarymo ypatumai.
 • Studijų fondai Lietuvoje. Skirtumai ir pagrindiniai niuansai.

 

Dovilė Šafranauskė, projekto „Pagarbi tėvystė“ autorė ir šios filosofijos pradininkė Lietuvoje, tėvystės koučerė, Hand in Hand ryšiu grįstos tėvystės filosofijos profesionalė.
Tikiu, kad tik puoselėdami ryšį su savo vaikais, galime užauginti laisvus ir laimingus ateities Žmones!

Viktorija Mickevičienė
Finansų specialistė, 2016 metais įgijusi finansų studijų magistrantūros laipsnį. Šiuo metu specializuojasi šeimos ir asmeninių finansų srityje, organizuoja ir veda seminarus apie asmeninių bei šeimos finansų planavimą bei valdymą. Pirmos dovanos projekto bendraautorė.

El. paštu gausite nuolaidų kuponus!

PASKUBĖKITE REGISTRUOTIS IR ATSIIMTI JUMS PRIKLAUSANČIAS DOVANAS