Vaiko atėjimas į Pasaulį - nuostabus stebuklas!

Šiuo džiaugsmu iFuture INVESTMENTS ir Mandatum Life siekia prisidėti prie kiekvienos šeimos ir naujagimio gyvenimo pradžios. Jūs dovanojote gyvybę Pasauliui, leiskite mums dovanoti Jūsų šeimai saugumą. Unikalaus projekto tikslas, kad kiekviena mamytė ir tėvelis jaustųsi užtikrintai, dėl šeimos finansinio saugumo ir ateities.

Išskirtinai Jums „Gandro pašto“ dėžutėje paruošėme šias dovanas:

1. iFuture INVESTMENTS partneris Mandatum Life suteikia nemokamą gyvybės draudimą tėveliams su 5000 EUR gyvybės draudimo apsauga ir 5000 EUR neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo apsauga. Pasiūlymu gali pasinaudoti tiek mama, tiek tėtis, per 6 mėn. nuo vaikelio gimimo. Norint pasinaudoti pasiūlymu pildykite prašymo formą apačioje.

2. Dovanojame psichologės, dviejų dukrų mamos ir knygų “7 Visatos dėsniai“, „Planuokis“, „Tikslų knygos“ autorės Mildos Sabienės seminarą “(Ne)tobula mama”.

Konkursas – laimėkite „Aš toks gimiau“ portretą. Išskirtinio, modernaus dizaino portretas, masteliu 1:1 atvaizduojantis Jūsų naujagimį tokio paties ūgio, kaip ir gimimo metu.

Kaip dalyvauti konkurse?

Pildykite registracijos formą apačioje. Taip pat, sekite mus facebook’o ir instagram’o paskyroje @ifuture_investments! Laimėtoją skelbsime kiekvieno mėnesio paskutinę dieną. Laimėtojas bus išrinktas atsitiktine tvarka.

Akcijos taisyklės

Loterijos taisyklės

    Registracijos tikslas *    +370 679 53261

    gandropastas@ifuture.lt