Šios taisyklės skirtos loterijai – konkursui, kurio metu galima laimėti prizus: “Aš toks gimiau”

Stilizuotą naujagimio metrikų portretą, Marmaluzi dovanų rinkinius. 

  1. Loterijos organizatorius yra MB „iFuture investments“, įmonės kodas 304975611, adresas Savanorių pr.221, Kaunas.
  2. Loterija vyksta pasiūlymo „Pirma dovana“ metu: 2022-02-01 – 2022-01-31.
  3. Loterijoje gali dalyvauti visi 18 metų sulaukę asmenys, kurie specialioje kontaktų formoje internetopuslapyje https://ifuture.lt/pirma-dovana/ užpildo anketą ir dalyvauja viename iš organizuojamų Projekto vebinarų.
  4. Loterijos prizai: „Aš toks gimiau” stilizuotas naujagimio metrikų portretas, Marmaluzi dovanų rinkiniai. Dovanų vertė 100 EUR. Laimėjimai į pinigų sumą nekeičiami. Loterijos organizatorius turi teisę be jokioišankstinio perspėjimo, bet kuriuo loterijos (konkurso) metu, keisti loterijos prizą į kitą, kurios vertė būtųanalogiška.
  5. Kiekvieną mėnesį organizuojamų vebinarų metu, iš užsiregistravusių asmenų, burtų keliu bus traukiami prizų laimėtojai. Apie laimėjimą asmenys bus informuoti nurodytais duomenimis telefonu ir/arba elektroniniu paštu. Taip pat, prizų laimėtojai bus paskelbti facebooke puslapyje Pirma dovana.
  6. Informacija apie loterijos dalyvių asmens duomenų tvarkymą yra pateikiama privatumo politikoje,kuri pasiekiama interneto svetainėje https://ifuture.lt/privatumo-politika/
  7. iFuture investments pasilieka teisę bet kuriuo momentu keisti šias taisykles be atskiro iš ankstinio pranešimo.